WALLe 25A (1-faasililine, 6kW)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 436.33

1,309.00

Soomes väljaarendatud ja toodetud WALLe 25A võimaldab laadida teie ühefaasilist elektriautot suurema kiirusega ja seda ilma peakaitset suurendamata!

Kirjeldus

Üldiselt on 1-faasiline suurem kui 3,6kW laadimine majapidamistes väljakutseks, mille põhjustab enamuses majapidamistes madal peakaitse võimsus. WALLe on probleemi lahendanud trafotehnoloogia abil. WALLe laadija kasutab 3-faasilist majapidamispistikut, mis annab voolu tugevusega 16A 400V. Trafotehnoloogiat kasutades muundab laadimisjaam selle elektrivoolu 1-faasiliseks 25A vooluks, saavutades sellega 6 kW laadimisvõimsuse. See võib oluliselt kiirendada ühefaasilise elektriauto laadimist ilma majapidamiskaitsmete ülekoormamiseta. WALLe laadijal on ka juhtlüliti, mille abil saab vajadusel laadimisvõimsust poole võrra vähendada.

WALLe’l on stiilne valge IP44 korpus, mis on mõeldud kasutamiseks sise- või välistingimustes! Meie disaini nurgakivi on turvalisus ja kasutusmugavus. Kõigil WALLe laadijatel on 2-aastane garantii.

Kuna Walle25A sisaldab vajalikke A ja B tüübi rikkevoolukaitsmeid, siis pole vaja muud teha kui seade seinale kinnitada ja pistik asetada 3-faasilisse 16A jõupesasse. WALLe’l on tüüp 2 pistikupesa, nii et seda saab kasutada koos sõiduki enda kaabliga (T1>T2 või T2>T2), mis sobib ka avalikesse laadimispunktidesse. Lisaks tüüp 2 pistikupesale on WALLe varustatud 16A Schuko pistikupesaga, mida saab kasutada näiteks teise sõiduki soojendamiseks või laadimiseks.

Turvaline ja lihtne lahendus!

2020-0921-WALLe-25A-spetsifikatsioonid

Ideaalne järgmisetele elektriautodele: Nissan Leaf, Huyndai Kona, Jaguar I-Pace.

Toode on tellimisel, küsi tarneaega.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi