VOOL LMC koormusjuhtimise arvesti

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 96.67

290.00

VOOL Load Management Controller on paigaldatakse elektrikilpi ning tema ülesandeks on juhtida elektriauto laadimise voolu ja faaside valikut. VOOLu patentiootel tehnoloogia võimaldab kuluefektiivselt kasutada kogu olemasolevat võrguvõimsust. Nüüd saab sama võrguühendusega laadida kuni kolm korda rohkem autosid.

Hetkel müüme ainult koos VOOL laadijaga! 

Kirjeldus

Korgid? On korras. Alati.

VOOL LMC mõõdab elektrikilbis elektrivoolu ning kui ühes kolmest faasist tekib liiga suur tarbimine, ütleb LMC VOOLu laadijatele, et need lülitaksid oma tarbimise väiksema koormusega faasile ümber. See tähendab, et sa ei pea kasutama enam sõnapaari „korgid väljas”.

Ja kui me ütleme, et VOOL LMC juhib elektrivoolu iseenesest, siis me mõtleme seda tõsiselt. Sa ei pea midagi tegema.

Mõtleb sinu eest.

VOOL LMC hoiab elektritarbimisel ja võrgukoormusel silma peal ning tõstab võrku ühendatud elektriautolaadijad teisele faasile samuti täiesti iseseisvalt. Sina ei pea lillegi liigutama.

Muidugi kui soovid oma tarbimismahtusid jälgida, ava VOOL App. Seal on olemas kogu teave reaalajas.

Töötab märkamatult.

VOOL LMC sekkub ülekoormuse korral elektrivoogu ning lülitab laadijad ümber automaatselt ja märkamatult. See tähendab, et sinu elektriauto laeb muretult, pesumasin ei alusta tsüklit algusest, kellasid ei pea õigeks kerima ning isegi valgustid ei vilgu ega hämardu. Töötab.

Vajad vaid üht.

VOOL LMC on osa tiimist ja teeb VOOLu elektriautode laadijaga harmoonilist koostööd. Sul on vaja ainult ühte LMC-d, et kontrollida 64 laadijat.

 

  • Automaatne faasivahetus
  • Dünaamiline koormusjuhtimine
  • Multi Point & Multi Level koormusjuhtimine
  • Ühenduvus – Mobiilne Internet, Ethernet, Wifi, Bluetooth

 

Toode on laoseisus. Tarneaeg 2 – 5 tööpäeva.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi