GARO SOLAR DLM koormusjuhtimise arvesti päikesepaneelidega majale

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 63.00

189.00

GARO SOLAR LP on digitaalne energiamõõtja 3-faasiliste süsteemide jaoks, mis on ühendatud päikesepaneelidega.

Kuna mõõtja on ainult 3 mooduli laiune, on seda väga lihtne paigutada igat tüüpi jaotuskappidesse, mis pakuvad DIN-paigaldust. Näidik näitab samaaegselt kogutarbimist kWh-s ja hetketarbimist kW-s. Kasutage näidikul näidatud nuppe, et näidata teavet voolu ja pinge kohta faasi kohta ning paljusid muid väärtusi. Samuti on olemas visuaalne häirefunktsioon, mis näitab, kui faaside järjestus on vale. Arvesti on MID sertifitseeritud.

Kirjeldus

Tavalise ühesuunaline GARO DLM arvesti puhul annavad kõik mõõdetud andmed positiivse tulemuse. Sõltumata sellest, millises suunas energia läheb. Nii et kui päikesepaneelid toodavad energiat, mõõdab koormusjuhtimise arvesti seda tarbimisena ja ei pruugi lasta laadijal autot laadida.

GARO SOLAR DLM arvestil on 2-suunaline energia liikumise tuvastamise võimekus ning edastab ka negatiivse väärtuse, kui päikesepaneelid toodavad rohkem energiat, kui maja tarbib. Kui väärtus on negatiivne, lubatakse laadijal autot laadida.

Kokkuvõtvalt suudab GARO SOLAR DLM koormusjuhtimise arvesti tuvastada, millises suunas energia läheb, tavaline mitte. Seega sobib GARO SOLAR DLM ideaalselt päikesepaneelide süsteemiga varustatud elamusse.

Sobib erinevatele majadele, ridamajadele ja hoonetele, mille peakaitse on kuni 63A.

Traat paindlik [mm²] 2,5-16
Nimivool [A] 65
Kaitseaste [IP] 20
Värv Hall
Sagedus [Hz] 50/60
Nimipinge [V AC] 400
Moodulid [tk] 3
Täpsusklass 1
Võimsuskadu [W] <1
Faasid 3
Standard EN 50470-1
Pakendi suurus [tk] 1
Netokaal [kg] 0,24
Laius [mm] 54
Kõrgus [mm] 91
Sügavus [mm] 63
Materjalid Plastik
Paigaldusmeetod DIN-riba

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi