SPARK LINE 32 mobiilne WALLBOX 3 x 32A, 22kW

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 160.00

480.00

Väga universaalne mobiilne laadija elektriautode laadimiseks CEE 32A (400V) pistikupesadest maksimaalse võimsusega kuni 22kW (3x32A). Laadige tunduvalt kiiremini kui autotootja kaabli abil!

Kategooria:

Kirjeldus

Tööstuslik pistikupesa CEE 32A / 5P on üks kõige mugavamaid viise elektrisõiduki laadimiseks kõikjal. Mitmed turul olevad elektriautod toetavad 1x32A või 3x32A laadimist, kuid neid ei tarnita vajalike lisaseadmetega. Seetõttu pakume oma lahendust, mis pakub järgmisi eeliseid:

 • Tipptasemel ohutus ja kasutajasõbralik
 • Lülituselemendid on mõõdetud üle 150% pidevast nimikoormusest.
 • Juhtelektroonika teostab iga laadimise alustamise korral enesediagnostika
 • Näitab probleeme (pärast pistiku sisestamist ja laadimise ajal) sobiva veakoodiga:- Temperatuuri tõus või seadme või CEE pistikupesa ülekuumenemine- Kuumuse poolt sulatatud lülituselemendid või defektsed transistori lülitid- Ülepinge või alakoormuse tuvastamine- PE- ja N-joone kontroll- Lekkevoolu tuvastamine – sõiduki lahtiühendamine lekke tuvastamisel (30mA vahelduvvool, 6mA alalisvool)- Toetuseta laadimisrežiim
 • Maksimaalse laadimisvoolu seadistamise funktsioon – kasulik autodele, mis ei saa seda ise teha (seadistamine toimub lihtsalt signaaliva LED-dioodiga nupuga)
 • Uue versiooni ühilduvus TN-S (suurem osa Euroopast) ja IT (Norra, Itaalia, Ukraina) võrkudes
 • Kvaliteetse õigesti dimensioneeritud konduktori kasutamine, TÜV sertifikaat
 • IP65 kaitseastmega alumiiniumkorpus suudab kaitsta vihma, kukkumise või isegi autoga ülesõitmise korral

Kuid ükski neist kaitsetest ei ole mõeldud halvasti ühendatud toiteallika asendamiseks ja kasutaja peab endiselt kasutama ainult pistikupesasid, mis vastavad kõigile ohutusnõuetele ja standarditele. Eespool nimetatud kaitsed toimivad täiendava kaitsekihina.

Laadija sobib eriti hästi Tesla Model S, (X) (TwinChargeriga või täiustatud laadijaga), Smart ED (22kW laadijaga), Renault Zoe ja BYD e6 omanikele, kuna need autod on võimelised laadima kuni 22kW. Kaabel ühildub ka kõigi autodega, mis kasutavad Euroopa-Ameerika standardit IEC 62196-2 tüüp 2 (nn Mennekes). Sealhulgas järgmised autod, näiteks Tesla Model 3, Porsche Taycan, Nissan Leaf, BMW i3, VW e-up!, VW e-Golf, Hyundai Ioniq, Kia Soul EV, Mercedese B-klassi ED, Jaguar I-Pace ja paljud teised…

Nimivool: max 32A (22kW)
Reguleeritav vool: 6A / 10A / 13A / 16A / 20A / 25A / 32A
Kasutatud faasid: 1, 2 või 3, sõltuvalt ühendatud autost
Lubatud töötemperatuur: -30 ° C kuni + 50 ° C
Rikkevoolukaitse: A-EV (30mA AC, 6mA DC)

4-aastane garantii

Laoseisus. 1-5 tööpäeva.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi