SPARK LINE 16 mobiilne laadija, 3 x 16A, 11kW koos DLM-iga

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 248.33

745.00849.00

Üle raadiolainete töötava DLM-i ehk koormusjuhtimise arvestiga! Väga universaalne mobiilne laadija elektriautode laadimiseks CEE 16A (400V) pistikupesadest maksimaalse võimsusega kuni 11kW (3x16A). Laadige tunduvalt kiiremini kui autotootja kaabli abil!

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Tööstuslik pistikupesa CEE 16A / 5P on kõige mugavam viis elektrisõiduki laadimiseks kõikjal. Enamik turul olevaid elektriautosid toetab 1x16A või 3x16A laadimist, kuid neile ei ole vajalikku lisavarustust. Seetõttu pakume oma lahendust, mis pakub järgmisi eeliseid:

 • Tipptasemel ohutus ja kasutajasõbralik
 • Lülituselemendid on mõõdetud üle 150% pidevast nimikoormusest.
 • Juhtelektroonika teostab iga laadimise alustamise korral enesediagnostika
 • Näitab probleeme (pärast pistiku sisestamist ja laadimise ajal) sobiva veakoodiga:- Temperatuuri tõus või seadme või CEE pistikupesa ülekuumenemine- Kuumuse poolt sulatatud lülituselemendid või defektsed transistori lülitid- Ülepinge või alakoormuse tuvastamine- PE- ja N-joone kontroll- Lekkevoolu tuvastamine – sõiduki lahtiühendamine lekke tuvastamisel (30mA vahelduvvool, 6mA alalisvool)- Toetuseta laadimisrežiim
 • Maksimaalse laadimisvoolu seadistamise funktsioon – kasulik autodele, mis ei saa seda ise teha (seadistamine toimub lihtsalt signaaliva LED-dioodiga nupuga)
 • Uue versiooni ühilduvus TN-S (suurem osa Euroopast) ja IT (Norra, Itaalia, Ukraina) võrkudes
 • Kvaliteetse õigesti dimensioneeritud konduktori kasutamine, TÜV sertifikaat
 • IP65 kaitseastmega alumiiniumkorpus suudab kaitsta vihma, kukkumise või isegi autoga ülesõitmise korral

Kuid ükski neist kaitsetest ei ole mõeldud halvasti ühendatud toiteallika asendamiseks ja kasutaja peab endiselt kasutama ainult pistikupesasid, mis vastavad kõigile ohutusnõuetele ja standarditele. Eespool nimetatud kaitsed toimivad täiendava kaitsekihina.

Laadija sobib kõigile Euroopa turul saadaolevatele elektrisõidukitele (EV), kasutades Euroopa-Ameerika standardit IEC 62196-2 tüüp 2 (nn Mennekes). Sealhulgas järgmised autod, näiteks Tesla mudelid S / 3 / X / Y, Porsche Taycan, Nissan Leaf, BMW i3, VW e-up!, VW e-Golf, Hyundai Ioniq, Kia Soul EV, Mercedes B-klassi ED, Jaguar I-Pace, Peugeot e-208 ja paljud teised…

Nimivool: max 16A (11kW)
Reguleeritav vool: 6A / 10A / 13A / 16A
Kasutatud faasid: 1, 2 või 3, sõltuvalt ühendatud autost
Pikkus: 5m, 7,5m või 10m
Lubatud töötemperatuur: -30 ° C kuni + 50 ° C
Rikkevoolukaitse: A-EV (30mA AC, 6mA DC)

4-aastane garantii

 

Toode on laoseisus. Tarneaeg: 1 – 3 tööpäeva.

Lisainfo

Juhtme pikkus

5m, 7,5m, 10m

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi