Allahindlus!

ABB Terra AC, 3x16A, 11 kw

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 249.67

749.00

Terra AC wallbox on turu parima hinnaga “smart” laadija. See pakub erakordset kvaliteeti, mida oodatakse maailma juhtivalt laadimisseadmelt, ja seda kulutõhusa lahendusena.

Kuni 11kW laadimist võimaldav 3-faasiline 16A elektriauto tüüp 2 pistikuga seinale paigaldatav laadimisjaam. Sobib ka kuni 3,7 kW 16A 1-faasilist laadimist toetavale elektriautole.

Kirjeldus

Kiire laadimine

3-faasiline ja 11 kW laadimisprotsess võimaldab kiiret laadimist kõigile ühilduvatele elektrisõidukitele. Kuna laadimisvõimsus on 11 kW, saab elektrisõidukit täis laadida ainult 2-3 tunniga, näiteks: BMW i3 94AH. Tesla Model 3 ja Tesla Model Y laadimisaeg selle laadijaga on 6:15 – 8:15 tundi olenevalt akumahust.

Lekkekaitse

ABB Terra AC laadijal on integreeritud alalisvoolu (DC) rikkevoolukaitse. Liinile tuleb paigaldada tüüp A rikkevoolukaitse.

Targad omadused

ABB Terra AC on varustatud järgnevate lisadega: WIFI, Bluetooth, RFID (1 tk) kaardiga autoriseerimine. Laadijat saab juhtida  ja autoriseerida ka ChargerSync äpiga. Lisaks sellele saab registreerida ennast tasuta ABB backendi kasutajaks, kus saab näha laadimisajalugu ja tarbimist.

Korterelamutele ja ettevõtetele

Liida laadijad ühte gruppi ja ühenda laadijate grupp dünaamilise koormusjaotusarvesti (DLM) taha ning laadijad töötavad ka piiratud peakaitsmega. Maja on alati prioriteet. Kui voolust puudu jääb, vähendab DLM relee dünaamiliselt autopargi laadimiskoormust ilma, et peakaitse välja lööks.

Korterühistu saab tasuta backendi abil esitada elektriauto laadimise eest arveid.

Jne…  Küsi lisa erinevate lahenduste kohta!

 

Toode on laoseisus. Tarneaeg: 1 – 3 tööpäeva.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi